Konkurs na Wielkanocne jajko

dodano: 24 luty 2015 | drukuj !
             Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejsze jajko Wielkanocne.
Polega on na wykonaniu dowolną techniką jajka styropianowego.
W konkursie mogą brać udział osoby od 1-3 gimnazjum. Konkurs trwa od 14.02.15 do 31.03.15.
Jajka Wielkanocne należy oddawać do Pani Anity Stinii.
                                                                                                                                  Organizatorzy:
                                                                                                                          Samorząd  Uczniowski

Informacja ws. lodowiska

dodano: 13 luty 2015 | drukuj !

Wójt Gminy Wierzchosławice zaprasza do korzystania z lodowiska syntetycznego w Wierzchosławicach podczas specjalnej promocji w okresie ferii zimowych tj od 14.02.2015r. do 01.03.2015r. , pon. - sobota od godz. 10,00 do 18,00 , a w niedziele od godz.13,00 do godz. 20,00.

Cena wstępu i wypożyczenia łyżew - 1 zł / tercja

Spotkanie z Panią Elżbietą Stepską-Kot

dodano: 13 luty 2015 | drukuj !

We wtorek 10 lutego klasy trzecie naszego Gimnazjum uczestniczyły w bardzo wzruszającym spotkaniu z Panią Elżbietą  Stepską – Kot, znaną działaczką społeczną, autorką wierszy i wspomnień z czasów  zesłania Jej rodziny do Kazachstanu. Niezwykłe, tragiczne wspomnienia Pani Elżbiety wzbudziły smutek, ale też podziw dla Jej niezwykłej siły charakteru i wielkiej miłości do ludzi.
Nic dziwnego, że nasi uczniowie, po tej wspaniałej lekcji historii, czuli potrzebę osobistego podziękowania  Pani Elżbiecie. Spotkanie odbyło się we współpracy z Klubem Seniora „Przystań” w Wierzchosławicach.

Autorem poniższych zdjęć jest Pan Andrzej Zorek z Klubu Seniora Przystań - dziękujemu za udostępnienie.

Więcej zdjęć w galerii

Spotkanie z podróżnikiem

dodano: 03 luty 2015 | drukuj !

16 stycznia 2015r. w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach, odbyło się spotkanie z podróżnikiem, organizowane przez Grupę "Trzask”. Są to coroczne spotkania. Tym razem nasi uczniowie mogli dowiedzieć się z czego słynie Australia. Prowadzący opisywał tamtejsze warunki życia np. sposób budowania domów na wysokich konstrukcjach, ale także mówił o tym jak zachować się gdy spotykamy węża czy śmiercionośnego pająka. Okazało się, że ten najmniejszy kontynent ma największą liczbę restauracji Mc Donald’s.  Spotkanie było bardzo interesujące dla uczestników.

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas 1,2,3 29.01.2015r.

dodano: 27 styczeń 2015 | drukuj !

SZANOWNI PAŃSTWO,

RODZICE UCZNIÓW KLAS I, II i III

Serdecznie zapraszam na zebrania z wychowawcami klas w dniu 29 stycznia 2015r. o godz. 17,30

Adres:
Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Wierzchosławicach
33-122 Wierzchosławice

Sekretariat:
czynny od poniedziałku do piątku:
w godzinach 7:30-15:30

Telefon: