Egzamin Gimnazjalny 2014

dodano: 16 kwiecień 2014 | drukuj !

Na naszej stronie zamieszczone są  informacje n/t Egzaminu Gimnazjalnego 2014 .

Uczniowie klas 3 przychodzą/przyjeżdżają na egzamin na godz.7,50.

Dowóz uczniów na egzamin:

1. 23.04.2014r.

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 12,45 (dla uczniów piszących bez wydłużonego czasu egzaminu)
  •                   ok. 13,20 (dla uczniów piszących z wydłużonym czasem egzaminu)

2. 24.04.2014r

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 12,45 (dla uczniów piszących bez wydłużonego czasu egzaminu)

3. 25.04.2014r.

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 10,30 (dla uczniów nie przystępujących do części rozszerzonej z języka obcego)
  •                   ok. 12,25 (dla uczniów piszących część rozszerzoną z języka obcego)

I miejsce w rejonie!!!

dodano: 23 kwiecień 2014 | drukuj !

Po zajęciu I miejsca w Finale Powiatowym w piłce siatkowej dziewcząt, zespół z naszego Gimnazjum sięgnął po kolejny tytuł wygrywając Finał Rejonowy. Dziewczęta będą reprezentowały nasz rejon w Finale Wojewódzkim, który rozegrany zostanie w Krzeszowicach.

Zwycięska drużyna grała w skladzie: Justyna Bibro(k), Kinga Derendal, Edyta Golec, Klaudia Golec, Izabella Kołodziej, Monika Kwiecień, Urszula Kwiecień, Aleksandra Malisiewicz, Justyna Małek, Aleksandra Padło, Weronika Zabawa, Anna Żmuda.

Trener zespołu: mgr Agnieszka Radwańska

Międzyszkolny Konkurs Języka i Kultury Francuskiej

dodano: 23 kwiecień 2014 | drukuj !

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie Justyny Gniadek, uczennicy kl. III e, która zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka i Kultury Francuskiej, zorganizowanym 11 kwietnia 2014 r. przez I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie. Podczas konkursowej gali uczestnicy odkrywali Francję, przedstawiając przed Jury wcześniej przygotowaną prezentację multimedialną, którą omawiali w języku francuskim. Tegoroczna edycja konkursu rozgrywała się pod hasłem: „ La France pour moi, c’est …” Obok Justyny, na podium stanęły również: uczennica z Gimnazjum Nr 10 w Tarnowie i gimnazjalistka z Nowego Sącza.  Félicitations!

Życzenia świąteczne

dodano: 16 kwiecień 2014 | drukuj !

Szanowni Państwo,

Zbliżają się Święta Wielkanocne,

z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

radosnych Świąt,

pełnych miłych spotkań rodzinnych

przy wielkanocnym stole.

Dyrektor Gimnazjum

Halina Włodarczyk

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas 3 - 15.04.2014r.

dodano: 10 kwiecień 2014 | drukuj !

SZANOWNI PAŃSTWO,

RODZICE UCZNIÓW KLAS III

Serdecznie zapraszam na zebrania w dniu 15 kwietnia 2014r. według poniższego harmonogramu:

PLAN ZEBRAŃ:

KLASY III – GODZ. 1700 – SPOTKANIE Z DYREKTOREM – SALA GIMNASTYCZNA,
TEMAT: Informacja na temat egzaminu gimnazjalnego.

Ze względu na ważność poruszanych zagadnień proszę o niezawodne przybycie.

NASTĘPNIE  SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI KLAS.

3A - sala 7, 3B - sala 13 , 3C - 9, 3D - sala 8, 3E - sala 6

Halina Włodarczyk

Dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Wierzchosławicach