dodano: 12 luty 2016 | drukuj !

Na stronie internetowej Gimnazjum opublikowano:

• Korektę do podziału godzin obowiązującą od 15.02.2016r.
  • Zmianę w rozkładzie jazdy obowiązującą od 15.02.2016r. (zmiana dotyczy godziny odjazdu autobusów we wtorki , z godz.14,15  na 13,25)

TŁUSTY CZWARTEK W GIMNAZJUM

dodano: 08 luty 2016 | drukuj !

Tradycją naszego gimnazjum, stały się już zawody w jedzeniu pączków na czas z okazji tego słodkiego święta. Do rywalizacji odważyło się przystąpić 8 uczniów, którzy przy dopingu publiczności zjadali przygotowane pączki. Zwycięzcą a zarazem obrońcą tytułu z zeszłego roku został DAWID z klasy IIb.

GRATULUJEMY

24 Finał WOŚP

dodano: 30 styczeń 2016 | drukuj !

W tegorocznym finale WOŚP wzięło udział 37 wolontariuszy z naszej szkoły, kwestujących na terenie gminy Wierzchosławice oraz Wojnicza  i Tarnowa. Łącznie zebrali sumę 4426,50 zł i 76 euro. To jest rekordowa suma!!!

Rekordzistami byli:

Karolina Świerk 1177,58 zł 30,5 euro

Albert Najdała 596,34 zł

Zuzanna Pryga 344 zł

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas 1-3 w dniu 15.01.2016r.

dodano: 11 styczeń 2016 | drukuj !

SZANOWNI PAŃSTWO,

RODZICE UCZNIÓW KLAS I, II i III

Serdecznie zapraszam na zebrania z Wychowawcami klas w dniu 15 stycznia 2016r. godz.16,00

Jarmark Bożonarodzeniowy

dodano: 02 styczeń 2016 | drukuj !

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma ale czym się dzieli z innymi”

Jan Paweł II

W grudniu 2015r organizowaliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z przedstawieniem teatralnym „Opowieść Wigilijna”. Finansowym celem tych działań było zebranie środków na operację serca dla Alicji Ważny. Oprócz zaangażowanych rodziców i uczniów, w naszej akcji charytatywnej pomógł  również Dyrektor CKWP w Wierzchosławicach.

Udało się nam zebrać prawie 2000 zł, które Rada Rodziców wpłaciła na konto fundacji  „ Dla Alicji” a także na pomoc schronisku dla zwierząt.

Rodzicom Alicji udało się zebrać wymaganą kwotę na przeprowadzenie operacji. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję wykonując ozdoby świąteczne i placki, a także tym, którzy je zakupili lub wykupili cegiełki na przedstawienie.

„ Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.”

Thomas Jefferson

Losowe zdjęcie

Album: Spotkanie z podróżniiem
Data dodania: 22 marzec 2012