Życzenia świąteczne

dodano: 16 kwiecień 2014 | drukuj !

Szanowni Państwo,

Zbliżają się Święta Wielkanocne,

z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

radosnych Świąt,

pełnych miłych spotkań rodzinnych

przy wielkanocnym stole.

Dyrektor Gimnazjum

Halina Włodarczyk

Egzamin Gimnazjalny 2014

dodano: 16 kwiecień 2014 | drukuj !

Na naszej stronie zamieszczone są  informacje n/t Egzaminu Gimnazjalnego 2014 .

Uczniowie klas 3 przychodzą/przyjeżdżają na egzamin na godz.7,50.

Dowóz uczniów na egzamin:

1. 23.04.2014r.

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 12,45 (dla uczniów piszących bez wydłużonego czasu egzaminu)
  •                   ok. 13,20 (dla uczniów piszących z wydłużonym czasem egzaminu)

2. 24.04.2014r

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 12,45 (dla uczniów piszących bez wydłużonego czasu egzaminu)

3. 25.04.2014r.

• do szkoły : 7,10 - trasy zgodnie z rozkładem jazdy
  • ze szkoły : ok. 10,30 (dla uczniów nie przystępujących do części rozszerzonej z języka obcego)
  •                   ok. 12,25 (dla uczniów piszących część rozszerzoną z języka obcego)

Zebrania z Rodzicami Uczniów klas 3 - 15.04.2014r.

dodano: 10 kwiecień 2014 | drukuj !

SZANOWNI PAŃSTWO,

RODZICE UCZNIÓW KLAS III

Serdecznie zapraszam na zebrania w dniu 15 kwietnia 2014r. według poniższego harmonogramu:

PLAN ZEBRAŃ:

KLASY III – GODZ. 1700 – SPOTKANIE Z DYREKTOREM – SALA GIMNASTYCZNA,
TEMAT: Informacja na temat egzaminu gimnazjalnego.

Ze względu na ważność poruszanych zagadnień proszę o niezawodne przybycie.

NASTĘPNIE  SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI KLAS.

3A - sala 7, 3B - sala 13 , 3C - 9, 3D - sala 8, 3E - sala 6

Halina Włodarczyk

Dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Wierzchosławicach

Sukces uczennicy w Małopolskim Konkursie Języka Francuskiego

dodano: 01 kwiecień 2014 | drukuj !

Miło nam poinformować, że Justyna Gniadek uczennica klasy trzeciej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach  została laureatką Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego. Do etapu finałowego, który składał się z dwóch części zakwalifikowano 142 uczniów z całej Małopolski (część pisemna). Do części ustnej dopuszczono 71 uczniów, a tytuł laureata uzyskało 21 uczniów.

Gratulujemy!!!!

„Dzień Kobiet - z przymrużeniem oka”.

dodano: 24 marzec 2014 | drukuj !

Dnia 24 marca 2014r., uczniowie klas trzecich ( 3d  i 3e) wystawili przedstawienie pt. „Dzień Kobiet  - z przymrużeniem oka”. Akcja rozgrywała się w studiu telewizyjnym w trakcie programu „ Gadanie na Ekranie”. Zaproszeni goście – znana feministka (W.Golonka) i profesor ( K. Dzierwa) wypowiadali się na temat odwiecznego sporu między kobietami i mężczyznami czyli kto kogo prześladuje. Podczas skeczu, w żartobliwy sposób ukazano sytuację z życia codziennego. Na scenie pokazywali się: mężowie zakupoholiczek, niedoceniane żony i mężowie, mężczyzna zafascynowany sportem. Jednak mimo starań,  spór damsko – męski nie został rozstrzygnięty. Trud uczniów i opiekuna Pani Anity Stinii został doceniony ogromnym brawami i uśmiechami na twarzy.

Mamy nadzieję, że przedstawienie się podobało

Aktorzy

W przedstawieniu wystąpili:

Patrycja Siudut, Karolina Dzierwa, Wiesław Golonka, Gabriela Pochroń, Mateusz Nawrocki, Wiktor Jurek, Ireneusz Iwanek, Aleksandra Witek, Patrycja Winiarska, Szymon Kołton, Gabriela Suda, Jakub Muniga, Konrad Bibro, Łukasz Kozłowski

Losowe zdjęcie

Album: Festiwal Nauki - maj 2011r.
Data dodania: 03 czerwiec 2011

Adres:
Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Wierzchosławicach
33-122 Wierzchosławice

Sekretariat:
czynny od poniedziałku do piątku:
w godzinach 7:30-15:30

Telefon: